Zaloguj się | Zarejestruj się Dodaj ogłoszenie
(+48) 697 115 540
  • Kontakt: 11:00 - 17:00
  • info@otomodel.pl
Model a zabawka, czyli co decyduje o cenie
Model a zabawka, czyli co decyduje o cenie

Jeszcze kilkanaście lat temu, elektryczne zabawki sterowane były za pomocą kabla z kierownicą. Technologia fal radiowych zarezerwowana została dla modelarzy. Dzisiaj dostępność modeli RC jest coraz większa, a same pojazdy kuszą możliwościami i osiągami. Dlaczego?

By radość nie trwała zbyt krótko
By radość nie trwała zbyt krótko

Zakup samochodu używanego zawsze niesie za sobą ryzyko. Czy sprzedawca powie nam prawdę o jego historii, faktycznym stanie technicznym i trapiących bolączkach? Ryzyko to wcale nie zmniejsza się wraz ze skalą kupowanego pojazdu.

Bronco stare, ale nowe
Bronco stare, ale nowe

Axial poszedł w innym kierunku niż Traxxas. Zaprojektował Forda Bronco, ale nie tego najnowszego, a jednego z pierwszych generacji, które zaprowadziły Forda na szczyty off-roadowych sukcesów. W skali 1/10 Axial wykorzystał jednak najnowszą platformę SCX10 III !

Arrma w wojskowym stylu
Arrma w wojskowym stylu

Mechaniczny hamulec ręczny (!), elektronika od Spektruma, wojskowy kamuflaż i solidna budowa terenówki - to cechy nowego modelu FireTeam od Arrmy. Z napędem 6S ma zostać autem do zadań specjalnych.

Ogłoszenia w małej skali
Ogłoszenia w małej skali

W polskiej przestrzeni internetowej pojawił się nowy portal ogłoszeniowy dedykowany miłośnikom modelarstwa. Pierwsze kategorie przygotowano dla zdalnie sterowanych samochodów.

Wraca WR8 od HPI
Wraca WR8 od HPI

HPI Racing wskrzesza jedną z najlepszych zdalnie sterowanych rajdówek zbudowanych na platformie WR8. Amerykanie pokazali właśnie Subaru Imprezę 2001 załogi Richard Burns / Robert Reid z Rajdu Nowej Zelandii.

1